O nas

Nowy Jork to miasto, o którym mówi się, że nigdy nie śpi… Bardzo europejskie, modne, ekskluzywne i pozbawione amerykańskiego przepychu. Tutaj każdy robi, co zechce, wszystko jest na miejscu, wskazany jest luz, uśmiech i brak barier. Rano można wyjść w papilotach do ulubionej kawiarenki, gdzie nowojorczycy wcinają poranne bajgle. W tym miejscu ściera się najwyższa moda i trendy ze sztuką w najlepszym wydaniu…

Czerpiąc inspirację z tego niesamowitego miasta, stworzyliśmy w centrum Nowej Huty miejsce, gdzie każdy może przenieść się w czasie i poczuć smak właśnie Nowego Jorku!

onas1

New York to miejsce, które stworzyliśmy z myślą o ludziach, którzy pragną zasmakować odrobinę piękna, harmonii i relaksu…

New York to miejsce, gdzie panuje domowa, swobodna, a zarazem luksusowa atmosfera… New York to miejsce, w którym zapracowani i zabiegani ludzie odnajdą swój azyl i zapomną o problemach życia codziennego!

Naszym zamysłem było stworzenie miejsca, które charakteryzuje się kompleksowością świadczonych usług. Dlatego New York zadbał o przygotowanie oferty, która wybiega naprzeciw oczekiwaniom klientów pragnących zaspokoić swoje potrzeby w jednym miejscu, bez konieczności odwiedzania kilku oddalonych od siebie miejsc, a także pragnących zaoszczędzić swój cenny czas.

Znając potrzeby i oczekiwania naszych klientów oraz podążając za trendami stworzyliśmy niesamowite miejsce – piękne i nowoczesne wnętrza, ekskluzywne i innowacyjne zabiegi, fachowe doradztwo oraz dbałość o samopoczucie klienta połączone z odpowiednią pielęgnacją i relaksem.

Stawiając na profesjonalizm i innowacyjność usług oraz dając gwarancję jakości produktu stworzyliśmy kompleksową ofertę z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, stylizacji paznokci, masażu, fitness oraz pole dance. Zapewniamy odpowiednio wykwalifikowany i doświadczony personel, który pomoże rozwiązać każdy problem. Zabiegi są wykonywane przy użyciu profesjonalnego wyposażenia i specjalistycznego sprzętu, co pozwala nam na świadczeniu usług na najwyższym poziomie.

Naszą domeną jest indywidualne podejście do każdego klienta!

Luksus dla ciała i ducha wymaga również odpowiedniej oprawy, to też zadbaliśmy o to, aby wystrój salonu będzie idealnie współgrał z zamysłem oferowanych zabiegów. Przemyślany design wnętrz, dbałość o detale, subtelna elegancja, luksus bez natłoku- to wszystko sprawia, że New York spełnia więcej funkcji niż tylko pielęgnacyjna, a zatem pozwala każdemu poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Zaufanie i zadowolenie naszych klientów to największy nasz sukces!